Tillbaka

Kontakter

Fastighet

Försäljningschef Stefan Arnesson +46 8 92 36 52
stefan.arnesson@cylinda.se
KAM Fastighet Gustaf Sandström +46 19 19 87 45
gustaf.sandstrom@cylinda.se
Distriktschef Christer Kvist +46 40 38 51 53
christer.kvist@cylinda.se
Distriktschef Helen Lundborg +46 31 86 93 16
helen.lundborg@cylinda.se
Distriktschef Leif Nässlin +46 920 24 43 52
leif.nasslin@cylinda.se
Distriktschef Marcus Ödmark +46 243 25 79 16
marcus.odmark@cylinda.se
Distriktschef Mathilda Bojnäs +46 8 92 35 87
mathilda.bojnas@elektroskandia.se
Distriktschef Pascal Funke +46 19 19 87 63
pascal.funke@cylinda.se

Bygg

Försäljningschef Stefan Arnesson +46 8 92 36 52
stefan.arnesson@cylinda.se
KAM Bygg Peter Nestevik +46 8 92 38 19
peter.nestevik@cylinda.se
Distriktschef Christer Kvist +46 40 38 51 53
christer.kvist@cylinda.se
Distriktschef Henrik Lundin +46 31 86 93 41
henrik.lundin@cylinda.se
Distriktschef Leif Nässlin +46 920 24 43 52
leif.nasslin@cylinda.se
Distriktschef Marcus Ödmark +46 243 25 79 16
marcus.odmark@cylinda.se
Distriktschef Pascal Funke +46 19 19 87 63
pascal.funke@cylinda.se
Distriktschef Siw Ölmheden +46 8 92 38 68
siw.olmheden@cylinda.se

Kundservice och order

Emma Edvinsson
Rose-Marie Roos Pettersson
Sara Mehmet
Veronica Guteklint
Wiwi Pettersson

Välkommen att kontakta oss! Du når oss på telefon: 0771- 25 25 00 (knappval 3) och vi finns tillgängliga vardagar mellan 7:45-16:00.